Çarşamba, Şubat 20, 2013

The Body Shop Smokey Eyes Far PaletleriTBS neredeyse her sene sonbahar ya da kış koleksiyonlarında bu tarz dörtlü far paletlerine yer veriyor.
Ben çoğunlukla pas geçiyordum ama bu farların kremsi dokularına vuruldum.
Ne toz ne de tam olarak krem far gibiler. İkisinin arasında değişik bir yapıları var, ben çok beğendim.
TBS nin diğer tekli farlarında olduğu gibi bunlarında kendine has bir ışıltısı var. Ben açık renklerde ışıltıyı pek sevmesemde koyu renklerde bayılıyorum
İçlerinde 2 tane fırça bulunuyor ben özellikle kirpik dibine koyu renk uygulayacağım zaman kendi içindeki fırçaları kullanıyorum. Böylece kendi fırçalarımı kirletmemiş oluyorum :D bu sözlerimden fırça yıkama konusunda da ne kadar üşengeç olduğumu anlayabilirsiniz. Kapak kısmına kocaman bir ayna koymayıda unutmamışlar. Tüm göz makyajımı sadece o aynayı kullanarak yapabiliyorum. 
Kalıcılıklarına diyecek bir sözüm yok, tek başlarına hiç denemedim ancak far bazıyla herhangi bir kalıcılık sorunu yaşamadım. 
Paletlerle ilgili söyleyebileceğim tek olumsuz şey, özellikle koyu renklerin dikkatli uygulanması gerektiği. Kolaylıkla fırçadan göz altına dökülebiliyor ve yoğun ışıltılı-kremsi yapısı nedeniyle döküldüğü yerden temizlenmesi hiç kolay olmuyor.
Kısaca sevdiğim ve ışıltılı far sevenlere tavsiye edebileceğim ürünler. 
Miktarı 4 x 1.8 gram, fiyatları 50 tl

Sevgiyle kalın :)

4 yorum:

Adsız dedi ki...

Smookey Moonstone tam benim rengim:)

simyaser dedi ki...

Elvan Özen, bende kendime çok yakıştırıyorum bu tarz renkleri ;)

Adsız dedi ki...

Şahane renkler.Güzel günlerde kullan:)

simyaser dedi ki...

shayna MB, çok teşekkür ederim :)