Salı, Şubat 12, 2013

Rimmel London Kate Moss Rujlar


Yine sevdiğim iki ruj...
Yakın zamanda aldım ve ikisinede bayıldım.
Benim için artıları kadar eksileride var ancak bu onları sevmeme engel olamadı :)Şu sıralar doğal tonlarda makyaja taktığım için ikisinide günlük kullanıma uygun, dudak rengime yakın tonlarda seçtim. Yukarıdaki 19 ve aşağıdaki 7 numara.Yapıları birbirlerinden biraz farklı olduğundan ayrı ayrı yorumlamayı tercih ediyorum.

7 numara ilk çıkan seriden, şeftali-nude mükemmel bir renk. Kokusunu herkesin sevebileceğini zannetmiyorum. Meyveliden ziyade zencefil kokusu alıyorum ben. Sadece sürünce değil gün içinde de kokuyu hissedebiliyorum. Yapısı biraz kalın, dudağa sürdüğünüzde bir ağırlık hissediyorsunuz sanki dudağınızda bir katman varmış gibi. Bu kadar ağır yapılı olmasına rağmen asla toplanmıyor, dudak çizgilerine dolmuyor, saatlerce nasıl sürdüyseniz öylece kalıyor dudağınızda. İşte en beğendiğim yanlarıda bu. Renginin güzelliğinide unutmamak lazım :)

19 numara daha sonra çıkan seriden, daha hafif meyvelimsi bir kokuya sahip. Yapısı 7 numaraya nazaran daha ince, çok kalın bir tabaka gibi durmuyor. Bu da oldukça kalıcı bir ruj ve yine aynı şekilde topaklanmıyor, nasıl sürdüyseniz o şekilde kalıyor. 
Rujların miktarı 4 gram, 30 aylık kullanım ömürleri var. 
Watsons Mağazalarından 12.99 tl'ye alabilirsiniz. 
Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Son çıkan matte koleksiyonundan seçtiğim iki renkte yakında burada olucak.
Sevgiyle kalın :)

4 yorum:

Shimizu Zen dedi ki...

Tam sevdiğim tonlar, harika :)

truebeauty_inside_outside dedi ki...

Bu rujların garip bir kokusu var. Watsonda denedim. Acaba sendekilerde oylemi? Banada beklerim cnm

http://makeupbybgm.blogspot.com/

makyajlı kareler dedi ki...

bende 19 numarasını almak istiyorum ama her standa baktığımda bitmiş oluyor. bir türlü alamadım:(
renkler çok güzel güle güle kullan canım:))

simyaser dedi ki...

Shimizu Zen, bende şu sıralar çok seviyorum bu tonlarda rujları :)

truebeauty_inside_outside, evet kokularını bende pek sevmedim, ilk çıkan seri yani şu ambalajında imza kırmızı renk olanlarda zencefil kokusu alıyorum. Pembe imzalı serinin kokusu daha tahammül edilebilir. Ancak yapıları o kadar güzel ki kokuları kullanmama engel olamıyor :))

makyajlı kareler, aynı şey benimde başıma geliyor, 7 numarasını uzun bir süre arayıp bulamamıştım mesela. Son gittiğimde sanırım yeni bi kutu açmışlardı ve en çok 7 numara vardı. Şans birazda :) Denk gelmek lazım. Teşekkür ederim güzel yorumun için :)