Cumartesi, Şubat 23, 2013

Flormar Full Coverage Concealer -02-


Çizgilere dolup bir türlü dağıtılamayan, göz altında çamur gibi duran, kısacası concealer demeye bin şahit isteyen ürünlerden sonra Flormar bu işi başarmış. 
Alırken tedirgindim açıkçası ama kullandıkça sevdim.


Öncelikle ambalaj konusuna değinmek istiyorum. Neredeyse her iki yılda bir ambalaj yeniler oldu sevgili Flormar, kullanıcılardan gelen isteklere kulak verip kendini yeniliyor olması çok güzel; 
ancak bir noktadan sonra çocuk oyuncağına dönüyor sanki bu durum. Herkesin isteğine aynı anda cevap verebilmek mümkün değil. Birazda kendilerinden emin olmalarını bekliyorum. Ambalajın, markanın imzası olduğunu düşünerek bir daha değiştirilmemesini dilerim. Bu son tasarım oldukça güzel. 


Kapatıcıya gelirsek,
  • Ortanın biraz üzerinde bir kapatıcılığa sahip, yapısının oldukça ince olmasını sevdim.
  • Fırçadan ziyade parmaklarımın ısısıyla yumuşatıp uygulamayı tercih ediyorum, sonuçtan memnunum.
  • Çizgilere dolmaktan son anda kurtarılmış bir ürün gibi sanki :) elimin üzerine sürdüğümde derimdeki çizgilere doluyor ancak göz altımdaki deri çok farklı olduğundan böyle bir sorun olmuyor.
  • Her kullandığımda üzerinden pudrayla geçip sabitledim, hiç kalıcılık problemi yaşamadım.
  • Gözümde ya da cildimde herhangi bir sağlık sorununa yol açmadı.
  • Aydınlatması bana yeterli gelmiyor. Bu nedenle ürünü her kullandığımda mutlaka aydınlatıcı bir üründe kullanıyorum. Bu birazda benim kişisel tercihim ama neyse :)
Kısaca beğendiğim ve özellikle uygun fiyatlı kapatıcı arayanlara tavsiye edebileceğim bir ürün.Elimin üzerinde açık renk olan kısımda concealer var.


Ürünün miktarı 4 gram, fiyatı 10 tl. Şuradan satın alabilirsiniz 
Sevgiyle kalın.

3 yorum:

Rimelli Kız dedi ki...

The Balm con. la sulanıyordum ama buda denenebilir canım. Çok yararlı bir post teşekkürler :)

simyaser dedi ki...

Rimelli kız, ben teşekkür ederim güzel yorumun için :) The Balm concealer ında yazısı yakında gelicek o da güzel bir ürün ama bu da güzel :) seçim yapamadım

Kokette dedi ki...

bu kapatıcının arkasında 127 mi yazıyor acaba??