Pazartesi, Şubat 25, 2013

Rival de Loop Young Far Bazı


Uygun fiyatlı far bazı arayışı içinde olanlara tavsiye edebileceğim ilk ve tek ürün.
Gerçek anlamda farın kalıcılığını arttırıyor ve farın tam rengini elde edebilmemizi sağlıyor.


Kullanırken dikkat edilmesi gereken iki nokta var, ürünü ince ve eşit dağıtılmış bir tabaka şeklinde sürebilmek. Eğer dikkatli sürmezseniz bazı yerlerde toplanabiliyor ve üzerine far sürdüğünüzde doğal olmayan ve artık sabitlendiği için fırçayla düzeltilemeyen bir görünüme sebep oluyor. Dikkat isteyen diğer durum ince sürebilmek. Ürün cilt tarafından emilmiyor, bu sebeple kalın sürüldüğünde hoş olmayan bir görünüme sebep oluyor.
Sizde benim gibi göz makyajınızı yaparken aynayla aranızdaki mesafeyi yakın tutuyorsanız, bunlar sizin için sorun olmayacaktır.Yapısı hafif sedefli. Üzerine mat bir far sürdüğünüzde bile bu ışıltılar kendini belli ediyor.


Fiyatını net olarak hatırlayamasamda 4.90 ya da 5.90 olmalı.
24 aylık kullanım ömrü olduğu yazıyor ancak 7-8 ay içerisinde kokusu değişmeye başlıyor.
Siz siz olun asla kokusu değişen bir kimyasalı kullanmaya devam etmeyin.

Bunun dışında bir de Essence'in uygun fiyatlı far bazı var, ancak kesinlikle Rival de Loop'un far bazını tercih ederim. Ben bir kez kullanıp arkadaşıma vermiştim denemesi için. Farın daha çok topaklanmasına sebep olan  ender ürünlerden biridir herhalde.

Bugünlük de benden bu kadar.
Sevgiyle kalın :)

2 yorum:

hayeda dedi ki...

Kolay bulunan ucuz far bazi kategorisinde Avon'un yeni cikardigi far bazini siddetle tavsiye ediyorum. Bence fiyat/performans gayet basarili.

simyaser dedi ki...

hayeda, tavsiyen ve yorumun için çok teşekkür ederiimmm :)