Pazar, Ağustos 18, 2013

Essence Tekli Farlar

Daha önce Essence'in ikili 3D farlarından şu yazımda bahsetmiştim ve ne kadar beğendiğimi anlatmıştım sizlere. Bu yazının konusu ise tekli farları ama ne yazık ki aynı beğeni söz konusu değil.


Benim tercih ettiğim renkler tabi ki yine doğal tonlarda :)
Soldan sağa 58 - 35 - 0658 numara ışıltılı bir kırık beyaz renginde. Kaş altında, göz pınarlarında, elmacık kemiklerinin üzerinde aydınlatıcı olarak kullanılabilecek bir far.


35 numara bu üçlü içerisinde en beğendiğim :) Parıl parıl parlayan ve ışıltı sevmeyenlerin nefret edebileceği bir far ama ben bayılıyorum kendisine. Öyle ki her Essence standının önüne gidip farlara baktığımda elim bu renge gidiyor, numarasına bakınca bende olduğunu anlıyorum. Rengi tarif edemiyorum ama fotoğraflarda bire bir aynı çıkmış.6 numara ise beni hayal kırıklığına uğratan bir far oldu. Altın ışıltılı acı kahve bir far. Pigmentasyonu gerçekten zayıf. Işıltıları biraz tuhaf, göz makyajınızı yaptıktan sonra sanki göz kapağınıza bir kaç sim parçası düşmüş gibi duruyor. Sevmedim açıkçası.


Elimin üzerindeki duruşları bu şekilde.
Eğer bu farlardan almayı düşünüyorsanız 35 numaraya bir bakın derim, diğer renkler nasıldır bilmiyorum ama beğendiğiniz renk iyi çıkarsa şanslısınız demektir.
Renk verme ve kalıcılık problemleri ne yazık ki var. Baz kullanılarak bu sorunların üstesinden gelinebilir.


Essence farlar 2.5 gram ve fiyatları 5.55tl
Sevgiyle kalın.

2 yorum:

MODAVESAİRE burcu dedi ki...

benbu markanın ürünlerini oje hariç hiç sevemedim açıkçası...bu arada bloğumdaki yayın sorunundan dolayı yeni bir blog açtım.
modavesaireburcu.blogspot.com yeni adresim. orda yazılarım okuma listelerine düşecek inşallah :) takip edersen çok sevinirim:)

biricitconsungunlugu dedi ki...

cok doğal tonlar cok beğendim deneyeceğim:)