Perşembe, Şubat 20, 2014

Clinique Party Favours Set

Clinique'in Yılbaşı için çıkarmış olduğu setlerden biri de Party Favours setiydi. 
Ben alalı neredeyse iki ay olacak ama malum uzun zamandır bloğu güncellemiyorum.
Ykm, Boyner... gibi bir çok yerde hala satışta olduğunu görünce fazlasıyla memnun kaldığım bu set hakkında bir kaç şey yazayım dedim. 


Yukarıdaki ürünlerin hepsi göz alıcı pembe bir kutu içerisinden çıkan pembe-mor-turuncu makyaj çantası ile birlikte geliyor. Setin fiyatı 99 tl ve bence içerisindeki ürünlere kıyasla çok uygun bir fiyat.


Öncelikle far paleti ile başlayalım. 
Tüm set içerisinde sevmediğim tek ürün bu far paletindeki en açık ton. Sim gibi değil, far gibi de değil. Rengini vermiyor, sürülemiyor... Onun dışında paletteki diğer renkleri sevdim. Sette bir allık yok; ancak paletteki mürdüm pembe tonundaki rengi yanaklarımda kullandım ve çok beğendim. Zaten bu rengi far olarak kullanabilmem mümkün değildi. 
Geriye kalan iki rengi göz makyajımda defalarca kez kullandım ve her anlamda çok memnun kaldım.
Setten çıkan bir diğer üründe Chubby Stick İntense.
Bu rujların hem yapılarına hem de kullanım kolaylıklarına hayranım. 
Roundest Rasberry rengi mavi alt tonlu bir pembe - vişne çürüğü. Çok sevdim.

Clinique ojeleri daha önce hiç denememiştim. Bu setle birlikte deneme fırsatı buldum. Sadece bir kez sürdüm. Rengi güzel, sürümü kolay, kuruması gerçekten çok hızlı ama kalıcılık adına sıradan ojelerden hiç bir farkı yok.Diğer ürünler; detaylı yazısını daha sonra yazmayı planladığım High İmpact Mascara, Quickliner for Eyes İntense Göz Kalemi (Black Honey), All About Eyes Göz Kremi (15ml-Orjinal Boy).

Sette en beğendiğim ürün Quickliner for Eyes İntense Göz Kalemi oldu. Neden daha önce denememişim bu seriyi, neden kendimi bu güzellikten mahrum bırakmışım bilmiyorum ama bu kalem bir harika. Sürümü kolay ve gerçekten gün boyu gözümden akmayı bırakın yerinden oynamadı bile. Sabah sürdüğüm gibi akşam çıkardım. Kesinlikle diğer renklerinede bakacağım. 
Ben elimin üzerinde hakkını vererek gösterememişim rengi.
Daha başarılı bir swatch için ŞURAYA bakabilirsiniz


İşte böyle bir setti Party Favours :)


Seti şuradan satın alabilirsiniz.
Umarım beğendiğiniz bir yazı olmuştur.
Sevgiyle kalın.

Hiç yorum yok: