Salı, Aralık 31, 2013

The Balm Instain Allık - Pinstripe


The Balm'ın son çıkarmış olduğu Instain allıklardan en çok kullandığım ve kısa zamanda favori allıklarım arasına giren Pinstripe ile karşınızdayım bugün.


Pinstripe, altın rengi ışıltılar içeren erik rengi olarak tanımlanabilir. Işıltıları gerçekten dozunda ve yanağınıza güneş vurduğunda bile sanki teninizin ışıltısıymış gibi doğal duruyor.
Her ten rengine yakışabilecek bir allık. 


İnstain allıkların renk yoğunluğu, kalıcılıkları muazzam. 
Ne Nars ne MAC ne de high end herhangi bir markada daha başarılı bir toz allık görmedim açıkçası.
Zaten bu yılın favorileri yazımda baş köşede yer alacaklar.


Makyaj malzemelerini hırpalamadan kullanan biri olarak The Balm'ın karton ambalajlarını seviyorum. Sıradan siyahların arasında kendilerini belli etmeleri hoşuma gidiyor. 
Allığın benim tenimdeki duruşu bu şekilde ve ben bu görüntüye bayılıyorum.İnstain allıkların Türkiye'de 4 renk seçeneği bulunuyor. 
The Balm ürünleri Türkiye'de bu kadar ilgi görmüşken ve Gratis bu kadar çok satış yapıyorken neden Instain allıkların diğer iki rengini getirmediler çok merak ediyorum. Satılmayacak renklerde değiller, ikiside pembenin en güzel tonları. Umuyorum önümüzdeki günlerde onlarda standdaki yerini alır. Allıkların miktarı 5.5 gram, fiyatı 27 tl. 
Kesinlikle tavsiye ederim.

4 yorum:

Sena Dursun dedi ki...

Çok güzel bir renk ve bir türlü cesaret edemiyorum bu renge ://
http://nypdsena.blogspot.com/

ceyda byjade dedi ki...

Gelmeyen iki rengede bayılmıştım ben =( Güle güle kullan bende swiss dot rengi var çok severek kullanıyorum. Bunu da alsam mı acaba diye düşünüyorum ama belki yakışmaz diyerek erteliyorum =/

öznur öznur dedi ki...

2014 yılı ve gelecekteki bütün yılların hepimize sağlık, mutluluk, başarı, dostluk ve bol kazanç getirmesini diliyorum. İyi seneler

Mommyslifetime dedi ki...

Merhaba,
Bloğunuzu çok beğendim ve takipçiniz oldum. Sizi de bloğumda takipçi olmaya beklerim. Çok sevgiler
http://mommyslifetime.blogspot.com