Cumartesi, Temmuz 13, 2013

Bitenler - 6 -Bir bitenler yazısına daha hoş geldiniz :)
7 ojeyi çöpe gönderdim gelsin yenileri ;) İçlerinden sadece alttaki fotoğrafta gördüğünüz barbie pembesi renginde olanı tekrar almayı düşünüyorum. Flormar Plus serisinden 58 numaralı ojedir kendisi ve tanıştığımız günden bu yana bittikçe hep almışımdır.
Nivea invisible roll on severek kullandım ama bu kadar çok çeşit varken tekrar almam muhtemelen.
Flormar Supershine ruj sanırım 511 numarasıydı. Hiç bir Flormar ruju beğenmediğim gibi bunuda beğenmedim. En fazla 3 kere sürmeye kalkışmışımdır, çöpe gidiyor.
Golden Rose Metallic Eyeliner daha önceki bitenler yazılarımdan birinde de diğer rengini görmüştünüz.
Güzel bir ürün ama bana yakışmıyor malesef :/ Bir de göz kapaklarınız yağlıysa ya da gözleriniz fazla sulanıyorsa hemen akıp dağılıyor.
Arko Nem Vücut Losyonu daha önce 2 çeşidini daha kullanıp bitirmiştim bu da sadesiydi. Severek kullanıp bitirdim, hala üretiliyor mu bilmiyorum ama rastlarsam tekrar alabilirim.
Çeşitli Deodorantlar, hem kendime hem çevreme verdiği zararları görünce hayatımdan bu tarz sprey şeklindeki deodorantları çıkarmaya karar verdim. Zaten çok bağımlısı olduğum ürünler değillerdi; ancak gördükçe almışım. Bir kaç tane daha var elimde onlarıda bitirdikten sonra asla tekrar alınmayacak. Bundan sonra benim için deodorant, roll on ya da sticklerdir.


Oriflame Dancing Lady Vücut Kremi, kokusuna aşığım tek kelimeyle. Dancing Lady'nin favori parfümüm olduğunu daha önce bir çok kez söylemiştim. Vücut kremiyle birlikte çok daha kalıcı ve güçlü bir kokuya dönüşüyor. Yerine yenisini açtım bile :)
Nivea Çift Etkili Göz Makyaj Temizleyici, hiç bir soruna yol açmadan makyajımı temizleyen bir üründü. Daha önce bir tane daha kullanıp bitirmiştim ama stokladığım başka ürünler olduğundan bir daha almam muhtemelen.
Şelale Aseton, şöyle söyleyim Parmex asetonun 2 damlasıyla çıkarabileceğiniz ojeyi bu asetonun 20 damlasıyla anca çıkarabiliyorsunuz >.<
Maybelline Dream Mousse Kapatıcı, yağlı göz altlarına sahip biri olarak çok sevdiğim bir üründü. Hala üretiliyor olsaydı ve elimde bu kadar çok kapatıcı birikmemiş olsaydı kesinlikle tekrar alırdım.
Synergen Stick Kapatıcı, yıllardır severek kullandığım bir ürün elimde hiç açılmamış 2 tane stoğum var ancak sanırım biraz sıkıldım bu üründen :)
Rival de loop far bazı, bitemeden kokusu değişti, yapısı bozuldu. 
Dove Body Silk Krem, yıllar önce, benim daha makyaj tutkum bile başlamamışken bu üründen defalarca kez bitirdim. İnanılmaz güzel kokuyordu ve elleri yumuşacık yapıyordu. Bunuda kıyıp kullanamamışım dolabın arkalarında kalmış ve bozulmuş malesef. Keşke yine üretilse...

Sevgiyle kalın :)

2 yorum:

makyajlı kareler dedi ki...

Gitsin eskiler gelsin yeniler:))))

simyaser dedi ki...

aynen :))