Çarşamba, Ağustos 10, 2011

Golden Rose Perfect Shine Ruj - 225

Bazen soranlar oluyor. ''Simyaser bize öyle bir ruj tavsiye etki hem görüntüsünden memnun kalalım hemde fiyatı öğrenci bütçemizi sarsmasın.'' İşte o ruj, bu serinin rujlarından biridir bana göre :D


Golden Rose un bu serisi yapı olarak çok güzel. Nemlendiriyor, rengini güzelce veriyor, çizgilere dolmuyor, dudakta tabaka gibi durmuyor, ağırlık hissi yaratıp sizi rahatsız etmiyor... Kalıcılık konusunda da fena değiller. He bir de renk sıkalası oldukça geniş, muhakkak kendi ten renginizle uyumlu bir renk bulursunuz. Gelin görünki bu rujların kokuları beni çileden çıkarıyor. Tarif bile edemiyorum ama siz anlayın işte :/ Birde bazı rujlar vardır sürerken kokusu rahatsız eder ama gün içinde hissetmezsiniz, unutursunuz gider ama bu öyle değil :D gün boyu sizinle...

İkinci bir eksisi kapları! Keşke bu konuda birazcık özenli davransaymış Golden Rose...Bu iki eksisine rağmen ben bu seriden 16 tane ruja sahibim :D Her seferinde alma artık yeter diye kendimi dürtüklesemde olmuyor, dayanamıyorum :D Fotoğrafta gördüğünüz 225 numara çok hoş bir kiremit kırmızısı, bu serideki en sevdiğim renklerden biri ;) Önümüzdeki günlerde diğer renklerinede yer vereceğimi umarak şimdilik hoşçakalın diyorum :)

4 yorum:

dofa dedi ki...

sabun gibi değişik bir kokuları var golden rose'ların kullanamadım sırf kokusu yüzünden. ama yeni serilerinde yokmuş galiba o koku.

Marjo on makeup frenzy dedi ki...

Ben geçenlerde yeni aldım, kokusunu değiştirmişler. Eskiden aldıklarımı hiç süremezdim. Artık sakız kokulu, tadı yok ve uzun süre rahatsız etmiyor kokusu :)

Hello Kitty dedi ki...

renge bayıldım..

simyaser dedi ki...

vuhu demek kokusunu değiştirmişler :) yarın gidip yenilerindende denemeliyim :)