Pazar, Nisan 24, 2011

Oriflame Beauty Perfect Allık
Yine uzuuunn bir aradan sonra minik bir yazıyla meraba demek istedim size :)
Oriflame'ın kataloğunda bu allıkları görünce denemeden edemedim. Açıkçası beklediğimden çok daha iyi çıktılar. Özellikle kalıcılıklarını bu kadar iyi beklemiyordum, şaşırdım! Toz toz olma problemi biraz var ama rahatsız edecek kadar değil. 3 rengi var bu allıkların; classic rose, glowing peach ve fresh pink. Glowing peach stokta olmadığı için gönderilememiş(!)

Bana gelen renklerden fresh pink tamamiyle mat ve çapcanlı bir pembe, daha önce hiç cesaret edip bu renk bi allık almamıştım ama deneyince kendime çok yakıştırdım, günlerdir vazgeçilmezim. Classic rose rengine gelince tarif edemiyorum desem yeridir, kiremit rengi gibi ama biraz daha şeftaliye kayıyor. Bu renk tam olarak mat değil içinde minik ışıltıları var ama kesinlikle sim değil sadece ışıltı. Günlük olarak rahatlıkla kullanılabilir hele de kırmızı rujla süper bir uyum sağlıyor


5 gramlık minicik görüntüleriyle benim için çok sevimli olan bu allıkların miktarının az olmasını hayatında daha önce hiç allık bitirememiş bir insan olarak sorun etmiyorum. Fiyatlarının da 16 liracık olması ayrı bir güzel.


Soz söz, deneyin pişman olmazsınız ;)

4 yorum:

merimania dedi ki...

renkleri gerçekten harikaymış güle güle kullan. tip olarak nars allıklara benziyorlar, 5gr allık zaten kullan kullan bitmez, şu ana kadar tam 1 tane bile allık bitiremedim bende :)

simyaser dedi ki...

:) ben dibini bile göremedim

B. dedi ki...

Senin cilt ve saç tonun nedir kuzum? Şu classic rose'u elinde kolunda bi çekseydin ya :)

Mayka dedi ki...

güselmiş